Kolejne Największe Mławskie portale internetowe Kurier Mławski, Mława pl

Mławski portal internetowy — Kurier Mławski

Portal Kurier Mławski jest internetowym odpowiednikiem gazety Nowy Kurier Mławski. Strona Kuriera Mławskiego w internecie dostępna jest już 2001 roku. Kurier Mławski jest jednym z bardziej rozbudowanych i najczęściej uczęszczanych portali informacyjnych dotyczących Mławy. Na stronie Kurier Mławski znajdziemy nie tylko artykuły i felietony, ale również między innymi sekcje związaną z ogłoszeniami oraz forum dyskusyjne. Strona Kurier Mławski umożliwia zakup elektronicznej wersji gazety Nowy Kurier Mławski. Artykuły na portalu Kurier Mławski podzielone zostały na kategorie tematyczne takie jak:

 • Sport -ta kategoria Kuriera Mławskiego zawiera relacje z Mławskich wydarzeń sportowych i artykuły o Mławskich sportowcach.
 • Na sygnale — są to kroniki policyjne miasta Mława spisane na portalu Kurier Mławski.
 • Dziennikarstwo obywatelskie — to miejsce, w których każdy może opublikować artykuł, oczywiście, jeśli zostanie on zatwierdzony przez redakcję strony Kurier Mławski.
 • Północne Mazowsze — Jest to szersza kategoria obejmująca najważniejsze wydarzenia dotyczące północnego Mazowsza.
 • Nasze szkoły — Kategoria ta dotyczy tematyki szkół, oświaty i wydarzeń szkolnych odbywających się w Mławie.
 • Twoja gmina — W tej sekcji artykuły dotyczą wydarzeń związanych z gminami powiatu Mławskiego.
 • Mława dzień po dniu — To rodzaj internetowego dziennika z najważniejszymi informacjami dotyczącymi Mławy opublikowanymi na łamach Kuriera Mławskiego

Oficjalna strona urzędu miasta Mława – Mława pl

Ten mławski portal internetowy prowadzony jest przez urząd miasta Mława. Znajdziemy tu artykuły na temat najważniejszych wydążeń odbywających się w Mławie. Z drugiej strony ten portal internetowy jest miejscem publikacji oficjalnej komunikacji urzędu miasta Mławy, plan zagospodarowania przestrzennego oraz nawet plan miasta Mława. Publikowane są tu rozpowiadania, informacje dotyczące toczących się przetargów i inwestycji, Jak również oficjalne wykazy mławskich organizacji pożytku publicznego. Mławski portal internetowy mlawa.pl podzielony został na 5 sekcji tematycznych:

  • Mławski informator miejski – Sekcja ta jest miejscem publikacji bieżących spraw dotyczących Mławy i Mławiań. Znajdziemy tu opisy wydarzeń, kampanii społecznych, czy ciekawostek na temat Mławy.
  • Informator Urzędowy BIP – ta sekcja przekodowuje nas do pod domeny bip.mlawa.pl. Jest to miejsce publikacji wszystkich oficjalnych informacji płynących z urzędu miasta Mława.
  • Atrakcje Mlawa pl– Sekcja ta poświęcona jest publikacji i informacji na temat Mławskiej oferty kulturalnej i turystycznej. Znajdziemy tu opisy placówek kulturalnych oraz obiektów sportowych i turystycznych czy listę mławskich placu zabaw dla dzieci.
  • Dla Mieszkańców — w tej sekcji znajdziemy informacje dotyczące Karty Mławiaka, Reformy edukacji czy Mławskich organizacji pożytku publicznego.
  • Dla przedsiębiorców i inwestorów – Sekcja ta poświęconą jest Mławskim firmom i inwestycjom prowadzonym w Mławie. Znajdziemy tu bazę firm działających na terenie Mławy, informacje o przetargach, inwestycjach i zamówieniach publicznych.

Komentarze

 1. Natasza

  No kurier mławski jest taki twór. Chyba wszystkie te „kuriery lokalne” maja jakąś lepsza lub gorsza wersję elektroniczna ale czy to jest warte uwagi?

Comments are closed.